+ my diary ............................................
+ favourite blogs.................................
+ weheartit....................................
+ formspring-ask.fm.....................
+facebook.............................

...

Listopad 2009

Graphic 0.4

29. listopadu 2009 v 14:32 | Käthe
" alt="Graphic [Käthe]" class="center"]

Ahoj

Noo.. dneska jsem musela dělat plakát do školy.. Teď ho jenom musím vytisknout ale tak můžete se podívat jak mi dopadl.. a jestli se vám líbí

ON ♥ 0.6

28. listopadu 2009 v 19:06 | Käthe |  My Celebrity
" alt="My Celebrity [Käthe]" class="center"]
Říkejte si co chcete ale ten jeho styl mě vážně fascinuje a nemá chybu..
Jen jsem zvědavá kdy se dostaneme k 10 centimetrovým podpatkům :D
A Arthura 2 chci vidět už konečně.. :)
" alt="Bill [Käthe]" class="center"]

Španělsko..

28. listopadu 2009 v 17:18 | Käthe |  Diary
" alt="Diary [Käthe]" class="center"]

Hey

Noo tak dneska den na nic.. celé dopoledne mě totálně nejvíc bolela břicho.. takže jsem jenom ležela v postely a dívala jsem se na Rychlý a zběsilý.. myslím že 4? Nevim prostě ten poslední díl.. a celkem z toho nic nevím, protože jsem se furt utápěla v těch bolestech a nakonec jsem "skoro" usla pak jsem si šla dát prášek.. když nezabraly kapky ale konečně je to dobrý.. teda "lepší"
Noo a teď se tady dívám na fotky a na DVD mám puštěný Comeback.. To jenom poslouchám a na ty fotky se dívám ze Španělska.. přemýšlela jsem že bych vám sem nějaké hodila jestli budete chtít No nic.. jdu se po něčem podívat co sem ještě dát
Zatím
Käthe

New Photos 1.2

27. listopadu 2009 v 14:29 | Käthe
" alt="New Photos [Käthe]" class="center"]
Taková domá cí fotečka když jsem přišla ze školy ..
Maminka mi říká hvězdo.. proto nosím hvězdičky
BEZ RETUŠE, ŽÁDNÁ ÚPRAVAON ♥ 0.5

27. listopadu 2009 v 12:00 | Käthe |  My Celebrity
ÁÁÁ nádherná fotomontááž slintám u ní..
" alt="Käthe [Bill]" class="center"]

Graphic 0.3

27. listopadu 2009 v 11:37 | Käthe
" alt="Graphic [Käthe]" class="center"]
Takže můj 3 design na tomhle blogu Jsem s ním celkem spokojená ale pokud an něco příjdu určitě to ještě upravím
Spokojenost: 90%
Motiv: Vánoce
By: Käthe

Alkohol, nabourání a děs hnus celkově :/

27. listopadu 2009 v 11:24 | Käthe |  Diary
" alt="Diary [Käthe]" class="center"]

Ahojky

Tak jak ste si mohly všimnout změnila jsem design.. na Vánoční Se strašně těším na ty Vánoce.. ani né tak na dárky.. jak na tu atmosféru.. grr.. už aby byly..
Jinaks e nic moc nedělo.. akorát včera jsme byly v divadle se školou.. Bylo to fakt brutální.. pouštěly nám tam různé videa jak se mladí lidi zabijou v autě.. jako když se opijou a pak sednou za volat.. bylo to pěkné ale mě se to celkově líbilo Chodili tam i lidi říkat svoje zážitky.. byl tam Policajt, Hasič a pak jedna ženská na vozíčku říkala jak se jí to stalo.. dobré ale..
Dneska jsem zůstala doma, protože se mi absolutně nikam nechtělo.. tak sem něco nakecala mamce.. a nechala mě doma
No nic tak se mějte zatím..
Käthe

Nervy..

25. listopadu 2009 v 18:51 | Käthe |  Diary
" alt="Diary [Käthe]" class="center"]

Ciao

Nepsala jsem delší dobu.. pro mě teda.. Ale tak .. moc se toho nedělo akorát dneska to byl celkem hardcore v hodině TPP [sama teď nevím co ta zkratka přesně znamená] ale je to prostě o vaření .. Prostě ke konci hodiny.. jsme se pár lidí zavřely v kuchyňce a druhá polovina nebo zbytek v jídelně.. no takový nervy jsem ještě neměla.. ti v jídelně si tam jenom povídaly že a nic prostě nedělaly.. za to mi v kuchyňce jsme jak paka furt umývaly nádobí .. prostě jsme tam uklízely.. že.. a nejvíc byla drsná dneska Žanda [kámoška ze třídy] ta umyla to nádobí a vzala na talíři hromadu příborů a odnesla je k nim do jídelny na stůl a řekla upe přísně.. "Na, tady to máte , můžete si to roztřídit" otočila se a šla zase do kuchyně taková drsná prostě.. Jsme na ni všichni upe nejvíc čuměly.. fakt drsná tahle holčina.. Ale nejvíc bylo že jak jsme tak byly rozdělené na ty poloviny.. tak byly mezi náma zavřené dveře.. a každá polovina pomlouvala tu druhou.. ale tak nám to bylo jedno .. neřešily jsme to nějak.. Jsou prostě vypatlané krávy Dneska už k tomu nemám co říct.. jsem zvědavá zítra jaká bude atmosféra.. Takové nervy jsem neměla už dlouho no..
Tak se mějte ..
Käthe

OutDoorový filmy..

23. listopadu 2009 v 18:05 | Käthe |  Diary
" alt="Diary [Käthe]" class="center"]

Ahoj

Tak dneska nic moc.. zase pondělí.. takže se muselo do školy.. grr nesnáším.. Naštěstí jsme měli takovej lehkej rozjezd Měli jsme jenom 4 hodiny a pak jsme měli Kino.. no celkem nuda jako.. OutDoorový filmy že.. Ale jeden ten "díl" nebo co to je spíš film se mi docela líbil to bylo o žralocích tygrovaných .. nebo jak se jmenují Mě se tohle právě hrozně líbí často se na to dívám i na Animal Planet.. A když jsme pak vyšli z toho Kina.. všichni ospalí Tak jsem šla domů a cestou jsem se stavila v Albertu pro Kyselé rybičky jsem na ně měla nějakou chuť Pak přijdu domů.. a mamka uvidí že mám ty rybky .."mě si něco nechala?" "Ne.. Ty si chtěla?" Mamka nahodila ksicht Prej sem Lakomá No jo no co už se mnou Ještě musím sehnat nějakej jednoduchej životopis pro brášku.. Tak se mějte..
Käthe

Třídění Affs/SB

21. listopadu 2009 v 17:56 | Käthe |  Diary
" alt="Diary [Käthe]" class="center"]
" alt="Info [Käthe]" class="center"]

Hey

Tak jo.. dneska jsem teda udělala to třídění.. Ke každému jsem se dívala na blog.. hodnotila a taky se dívala kdy naposledy byl přidán nějaký ten článek.. k něterým jsem ani nemusela a věděla jsem že tam ten nový článek bude..
Takže se můžete podívat na výsledky a na moje komentáře jako vysvětlení k tomu..