+ my diary ............................................
+ favourite blogs.................................
+ weheartit....................................
+ formspring-ask.fm.....................
+facebook.............................

...

Prosinec 2009

New Photos 1.9

31. prosince 2009 v 10:19 | Käthe
" alt="New Photos [Käthe]" class="center"]
Včera .. teda už dneska :D nám ze ségrou hráblo v mozku nebo co :D
Tak sme se vyfotily takhle :D No co už :D

Z melounu slivovice? :D

31. prosince 2009 v 10:14 | Käthe |  Diary

"Ahoj :D"

No tak včera to byl velice zajímavý den Byla sem venku se ségrou.. a pak se k nám připojili i kluci a prostě pak nakonec ještě někdo newím no a ty jejich debaty no nemohla sem nejdřív se tam hádají nebo srovnávali Tokio Hotel s Dramatix pak se tam doadovali jestli Meloun je ovoce nebo zelenina a pak jestli jde z melounu udělat slívka jsou fakt vypatlaní No co už že..
Jinak dneska by jsme měli jít ze ségrou ke "klukovi ségry" slavit Silvestra... no tak sem zvědavá co z toho bude.. no když tak snad dodám nějaký fotky nebo video... ještě se uvidí Tak zatím se mějte..
Käthe

New Photos 1.8

30. prosince 2009 v 16:34 | Käthe
" alt="New Photos [Käthe]" class="center"]
Ahooj.. Takže
Přináším nějaké fotky ze dne 25.12.2009

Video? .. bude

29. prosince 2009 v 12:33 | Käthe |  Diary

"Video na Cestě"

Ahoj Takže.. dlouho sem nic nepřidávala protože pokaždé když sem si sem sedla tak hned napsala ségra jestli nechci jít ven nebo prostě někam Takže už mi chybí dodělat jen Hudbu u toho videa.. a bude TU..
Ale protože to video dělám už od rána do teď.. tak teď si du dát hezky pauzu.. a pak to dodělám za pár hodin tu bude Sledujte Blog
Jinak dneska absolutně nevím co budu dělat.. možná se ségrou zas půjdu do města protože chce koupit paměťovku do mobilu No.. a s Videem přidám i fotky těch je celkem dost.. Tak se máte na co těšit..
Käthe

Kořeny stromu kňučí..

25. prosince 2009 v 9:43 | Käthe |  Diary

"Přírůstek do rodiny"

Ahoj takže .. jak už podle nadpisu.. něco k nám přibylo a ano je to pejsek.. dostala sem Yorkšírka Je upe krásnej.. ale zatím nemám žádnou fotku protože je to strašně čiperné zvíře Pod tím stromem k němu byly i oblečky Málo sem se smála.. ale bylo jich tam celkem dost.. Pelechy má tři ten pes je vybavenější než já hey no a jméno? .. Mamka mu začala říkat Mikeš hey sem protestovala ale nakonec mu teda říkáme Miki no..
Video jsem už začala točit takže to pak všechno sestříhám dohromady a dám sem.. ale nevím jestli to bude ještě dneska.. ale možná to stihnu.. Pokud nebudu spát teda u babičky.. tak to možná stihnu.. Jenže kvůli pesanovi To vidím tak že budu muset domů no.. ale tak uvidíme Protože ono je to se sestřenkou naše taková jak kdyby tradice Tak se mějte půjdu se vykoupat a nachystat..
Käthe


"Zítra jsou Vánoce"

23. prosince 2009 v 12:06 | Käthe |  Diary

"Zítra budu říkat že zítra jsou Vánoce"

Tak tuhle větu sem říkala včera celej den hey ale vážně zítra jsou Vánoce prostě.. nejvíc se těším..
Včera jsme s mamkou balily dárky.. Takové pety než příjde bráška ještě ze školy .. Pak jsme šli s mamčou do města.. za babičkou, sestřenkou a tetou.. [Tu sestřenku mám fakt strašně v oblibě ] něco jsme ještě nakoupily na Vánoce.. Pak sem potkala v jednom obchodě bráchu [Kamarád ] kterého sem neviděla od svých hm.. asi 14 let? fakt mazec.. sem ho viděla ne a přes celej obchod.. "Míša!" No nic.. Tak sme tam pak kecali asi 3/4 hodiny a když sem vyšla ven za našima prostě.. Tak sem zaslechla něco jako.. že se bavili o štěněti sem celou cestu domů mamku furt otravovala s tím o čem se bavili stejně mi nic neřekla.. takže jestli tam bude pod tím stromem štěkat nějaká bílá koule tak beru mobil a zdrhám Protože mamka chce furt bišonka a já chci něco maličkýho.. něco jako čivavu nebo "jorkšíra" vážně..jestli tam bude bílá koule tak zdrhám
Jinak včera jsme byly se ségrou a s klukama venku.. hej malá kosa byla.. a ty paka tam běhali jenom v tričku s krátkým rukávem mě byla dvakrát taková kosa z nich no jo no.. a oni pak ještě jestli nepojedem na bazén.. jasněěě.. vážně dobrej nápad.. Já ještě taková zdravá
No nic už se vykecávám moc dlouho..tak se mějte a krásné Vánoce.. newím jestli tady napíšu něco ještě zítra.. ale něco přidám..možná fotky.. tak se mějte..
Käthe
" alt="Oddělovač [Käthe]" class="center"]
Jinak sem plánovala něco jako.. že natočím "celej den se mnou 25.12" To půjdem zrovna k babičce na Vánoce takže od rána až do večera by to bylo asi nějak sestříhané Jestli teda chcete že

New Photos 1.7

20. prosince 2009 v 22:48 | Käthe
" alt="New Photos [Käthe]" class="center"]
Tak teda ještě nějaké fotky z "Party" :D
Jsou z Foťáku.. a už přímo tam :D

Šmajdáá

20. prosince 2009 v 21:23 | Käthe |  Diary

Šmajdáá

Hey tak prostě celej víkend sem doma a valím se v pátek sem byla jen tak trošku nemocná.. nebo spíš nachlazená.. měla sem takovou "lehkou" rýmu a teď ji mám upe nehoráznou katastrofa.. včera mi dokonce z toho pořád smrkání začla týct nejvíc krev z nosu Nějaké divné asi sem se z toho pátku nějak nachadila.. jako vůbec já nebudu na Vánoce nemocnáá.. ani náhodou to si vyléčím jako Jinak.. Sem se teď dívala na Šmajdůů jak zpívá.. upe krásnéé.. musí prostě vyhrát Šmajdalféék.. Protože to je prostě ROCKER.. Chodúr může klidně vypadnout.. stejně by zpíval i tak ale já si myslím že Šmajda bude mít Kariéru taký..
Noo.. tenhle článek sem začala psát asi před půl hodinou už je 21:21 a začala sem tak v ... vlastně asi ještě dýl ho píšu asi nějak kolem 20:00 sem začala newadí
Takže.. zatím se mějte.. jdu se podívat na facebook.. a pak nevím
Käthe

Graphic 0.8

19. prosince 2009 v 21:32 | Käthe
Tak sem si udělala s našima klukama a ségrou novou fotečku :D
nee spíš sem si hrála s fotkama no a hezké ne? :D

ON ♥ 1.0

19. prosince 2009 v 21:11 | Käthe |  My Celebrity
" alt="My Celebrity [Käthe]" class="center"]
ňunísek prostěě :*