+ my diary ............................................
+ favourite blogs.................................
+ weheartit....................................
+ formspring-ask.fm.....................
+facebook.............................

...

Červenec 2010

[ 30.07.2010 ]

30. července 2010 v 20:13 | Käthe |  Diary
" class="center"]
" class="left"]
Poslední dobou chci už hrozně dlouho nový dess. Jenže mě vůbec nic nenapadá prostě. Takže jsem změnila jen fotky na dessu. Ale i tak se mi to líbí. Co říkate vy? Jsem zvědavá jak dlouho tu vydrží tenhle styl designu. ;) Mě se totiž hrozně líbí. Jen to chci v jiných barvách nebo tak něco. Ale nevím vůbec jak to udělat. No uvidíme.

Znovu a znovu. SB. NEPIŠTE o spřátelení. Já stejně nespřátelím, pokud vás neznám delší dobu. Neznámé blogy mě nějak nezajímají když nevím o čem jsou. Ale pokud se mi zalíbí, jak články tak vzhled, tak proč ne, ale po delší době možná. ;) You understand? :D

Jinak jsem dnesak zase byl celý den doma. Snažila jsem se pořád o ten design takže teď si pustím film a budu čučet a relaxovat. ;D Zatím ^^
K.Käthe ♥

New Photos 5.1

30. července 2010 v 11:35 | Käthe
" class="center"]
Nějaké fotky, některé jste už viděli. ;)


[ 29.07.2010 ]

29. července 2010 v 19:34 | Käthe |  Diary
" class="center"]
" class="left"]
Tak dnešek jsem strávila se sestřenkou, samozřejmě jsme se fotily. ;D Některé přidám. Jinak celej den poslouchám pořád Miley - can't be tamed. Nevím proč prostě pořád ji poslouchám a chci vidět Hannah Monatana forever. ;D Hrýblo mi s montanou, no jo. ;D Jinak nevím co ještě napsat. Dneska toho moc není takže žádný článek. ;)
Käthe ♥

[ 28.07.2010 ]

28. července 2010 v 23:28 | Käthe |  Diary
" class="center"]
Mám chuť napsat něco jako úvahu. Ale co?..
Käthe ♥
Před  5 lety, jsem poznala něco, co mi z poloviny, dalo by se říct, změnilo život. Nebo ho aspoň ovlivnilo natolik, že jsem kvůli tomu musela i hodně ztratit. Jedna osoba. Možná vás některé napadne. Ano, Bill Kaulitz. Abych pravdu řekla, tak mi hodně v životě dal, ukázal. Teď si řeknete, jistě vždyť ho ani nezná. Jistě, to je pravda. Ale já to vnímám jinak. Dřív jsem věděla, že tohle je ten člověk se kterým si představuju budoucnost. Jako každá fanynka. Když jsem neslyšela jejich CD aspoň jednou za ten den. Byla jsem schopná se ani nenajíst. Jedla jsem tak málo až vlastně nic. Zhubla jsem hodně, to je pravda. Hltala jsem o nich každou maličkost, co jsem na netu našla. I když jsem se ani neujistila, jestli to tak je. Po nějaké době to přešlo. Nevnímala jsem je. Protože, jsem věděla, že bych k tomu opět sklouzla. Nemohla jsem se dívat na jejich videa. Více než jedno. Nešlo to. Okamžitě jsem chytala deprese. Vážně bláznivej článek o ničem ale.. po určité době, jsem zjistila, že i když o tom člověku vím tolik věcí, tak vlastně nevím vůbec nic. Nevím jak reaguje na určité situace, protože jsem ho při tom nikdy neviděla naživo. Když se podívám zpátky, tak vlastně tento poslední rok, dalo by se říct, jsem jak kdyby otevřela oči. Došlo mi, že je to jen ten z fotky, ten z plakátu. Nikdy mi neukáže, kam mám jít, jak se zachovat nebo co říct. Došlo mi, že ten jediný člověk, který se mnou opravdu vnímá, cítí dokonce mi i poradí je vlastně jediný můj nejbližší člověk. Můj nejlepší kamarád. On je pro mě vším. Moje sestra.
K.

[ 27.07.2010 ]

27. července 2010 v 13:54 | Käthe |  Diary
" class="center"]
" class="left"]
Poslední dobou poslouchám pořád tu stejnou písničku dokola. Dneska se zase nic moc dít asi nebude. Uvidíme. Ale šla bych se projít do města tak třeba se seberu sama půjdu. ;) Ještě uvidím. Ale pravděpodobně to asi udělám za chvilu. ;D

Včera jsem dělala design mému novému SBčku. ^^ Vanillce. Je strašně jednoduchý, ale mě se líbí. ;) A V. psala, že se jí též líbí tak to jsem ráda. ;) Ještě dodělám dessign ségře a nastavím design Gabushce. ;) Jen pro připomenutí, dessigny dělám jen SBčkám. ;)

Včera jste měli vidět ty naše chlámy a rozhovory se ségrou když jsme šli běhat. Ono to vlastně ani běhat nešlo, takže jsme toho moc nenaběhaly. ;) Ale málem jsem rozšlápla žabičku. :D Se mi tak nešikovně připletla pod nohy ale naštěstí se mi povedlo ji uhnout. ;D Tak jsem jí poslala z cesty do trávy. ;D

Zatím ;)
K.Käthe ♥

[ 26.07.2010 ] 2*

26. července 2010 v 22:50 | Käthe |  Diary
" class="center"]
Dobrou hlubokou noc ;D

Dneska se nic neděje fakt. Když je tak hnusně tak se fakt nic neděje. Akorát jsem dneska zase chytla depku a před chvilkou jsme zase byly se ségrou běhat. Jinak fakt nic nového. Zítra chce ségra do města tak se po něčem podívám. ;) Hlavně chci novou řasenku ;D
Dobou Zlata. ^^
Käthe ♥
K.

[ 26.07.2010 ]

26. července 2010 v 13:19 | Käthe |  Diary
" class="center"]
Ahoj ^^

Dneska jsem vstávala kolem 7 ráno. :/ Nějak moc brzo tak jsem se snažila ještě spát, ale ležela jsem do 9:45. ;D Pak jsem se šla dívat na film, kterej jsem ani neviděla "Já legenda" ;) Ale krásnej. Jinak nevím co teď budu dělat. Asi ještě dodělám tu kresbu co mám teď rozdělanou už několik dnů. ;D Jestli chcete vám ji pak sem dám. ;) Později taky přidám nějaké fotky. ;) Hlavně ty z toho rozhovoru. ;)
Käthe ♥
Ségra chce zase teď někdy někam jet. Už si to plánuje do Kolína. ;D No tak proč ne že. ;)
Jinak někteří se pořád ptáte na blog ségry, jestli ho zrušila nebo tak něco. Má nový > www.lil-blondyy.blog.cz ;) tak se stavte tam ;)
K.

Interwiev 4*

25. července 2010 v 17:57 | Käthe |  Interwievs
" class="center"]
Jedna slečna si mě dneska odchytila na facebooku
a zeptala se jestli s ní nemůžu udělat rozhorov.
Tak proč ne ;)

Pro větší velikost klikněte pravý a dejte zobrazit ;)
" class="center"]

[ 25.07.2010 ]

25. července 2010 v 9:14 | Käthe |  Diary
" class="center"]
Ahoj ^^

Včera se nic moc nedělo. ;) Byla jsem celý den doma. Tak jsem se co? Musela fotit. ;D Aspoň nějak jsem se zabavila a našla jsem si úplně jednoduchý, ale hodně se mi líbí ten outfit. ;)

Jinak jsem už hodně přemýšlela o novém designu. Bylo by to asi pořád na stejný způsob jen trošku jinak udělané to záhlaví a barvy. ;) Ještě se uvidí co vymyslím ;) Ale dneska už začnu něco "vyrábět" ;D

A připomínka ke spřátelení: Nespřáteluji s nikým koho neznám. Nepiš mi do komentářů, jestli spřátelím. Pokud chcete spřátelit stačí, když sem budete chodit častěji a psát komentáře. já na komentáře odpovídám, takže se na váš blog budu chodit dívat a číst. Když mě to bude déle bavit, napíšu vám sama. ;) Asi tak. ;)
Pro dnešek zatím tohle. ;)
K.

[ 23.07.2010 ]

23. července 2010 v 10:43 | Käthe |  Diary
" class="center"]
Tak abych pravdu řekla, zas tak úplně jsem se nevyspala.
A to jsem šla spát celkem brzo. ;) Dneska jsme chtěli jít se ségrou na koupaliště, ale je tam nějak zataženo tak nevim no. A chci si jít nebo spíš musím si jít koupit novou tužku na kreslení a chtěla jsem se podívat po nějakém blogu. Uvidíme. ;)

Teď se jdu chystat a půjdem do města ;)
Zatím dneska ;)
K.
Fotka mého milovaného malinkého plyšáčka ;DD
Käthe ♥