+ my diary ............................................
+ favourite blogs.................................
+ weheartit....................................
+ formspring-ask.fm.....................
+facebook.............................

...

Srpen 2010

[ 31.08.2010 ]

31. srpna 2010 v 19:30 | Käthe |  Diary
" class="center"]
Ta holčina mě vážně baví. ;D Nejvíc se s ní nasměju. ;D
" alt="oddělovač [Käthe]"]
Jinak dneska jsem byla celý den doma, už jen proto, že mi není zrovna nejlíp a mám depresi ze zítřka. Nechci tam vůbec, a před chvilkou jsem si zlomila nehet jako. ;D A není to vtipný, než mi zase naroste! ;D
" alt="oddělovač [Käthe]"]
Taky jsem přemýšlela, že přidám novou rubriku, jak už jste mohli číst u ségry, tak jsme přemýšlely o nové rubrice a to o takové, kde bych přidala pokaždé nějakou celebritu a řekla něco k jejímu stylu nebo přidávala ty co mám já ráda. ;) Myslím ohledně stylu oblékání.
" alt="oddělovač [Käthe]"]
No zítra škola :/ nechce se mi tam vůbec. Vstávat zase brzo. Achjo. No nic asi se půjdu vykoupat a za nedlouho spát, protože jinak bych nevstala. Tak ať vám to všem zítra výjde ;) Hlavně vám, co nastupujete do prváku. ;)
Všem děkuju za pochalu mého coveru ;)


Video 0.9

30. srpna 2010 v 20:59 | Käthe |  Diary

Tak po dlouhé době teda nějaké video.
Není moc kvalitní je to z mobilu a taky
je to krátké. Ale teď budu přidávat
více videii, takže se můžete těšit.
" alt="oddělovač [Käthe]"]


Bude nový videorozhovor takže pište otázky.

Otázky zde


[ 29.08.2010 ]

29. srpna 2010 v 23:10 | Käthe |  Diary
" class="center"]

Největší pravda. Teda pro mě ne. Každou noc, ve které utíkám do světa za ním, je zajímavé, že ho i ve snu pozoruji z dálky. Neumím si vymyslet vlastnosti, které bych k němu přiřadila. Možná proto, že se toho bojím.
" alt="oddělovač [Käthe]"]
Možná vám teď to, co jste přečtli, přišlo naprosto nepochopitelné nebo nevíte o čem je řeč, ale mě to pomůže, si to sem napsat. Už několikrát jsem si položila otázku: "Proč si vlastně píšu ten blog?" a odpověď byla: "Nevím, ale musím to dělat."
" alt="oddělovač [Käthe]"]
Poslední dobou se prohrábávám vlastním životem a zkoumám možnosti. Sama nechápu co tu píšu, ale mám depresi tak možná proto. Nevím, co první napsat a tak to míchám dohromady.
Nemusíte to číst ;) jen jsem se potřebovala vypsat.


New Photos 5.7

29. srpna 2010 v 10:52 | Käthe
" class="center"]
Nějaké fotky z oslavy ;)
" alt="oddělovač [Käthe]"]

[ 28.08.2010 ] 2*

29. srpna 2010 v 0:06 | Käthe |  Diary
" class="center"]
Ano. Otec si ze mě opět dělal celý den srandu. To je taky u něj normální. Vždy když jsem si chtěla vyfotit dort, tak tam musel něco pokazit. Buď mi sundá jedničku z dortu, nebo ji otočí naopak. Velice vtipné otče.
" alt="oddělovač [Käthe]"]
Z dortu jsem byla nadšená, opravdu se mi líbilo to jeho provedení. Celý bílý a barevné kytičky, však už jsem to tu psala. Ale musela jsem znovu, protože mě vážně opravdu zaujal.
Dárečky byly též krásné. Dostala jsem stříbrný řetízek s playboyem, kytičky, bonboniéry, penízky a ještě čekám než příjde prstýnek. ♥ Od sestřičky jsem dostala velkého medvídka, který ladil k dortu. Strašně krásnej. Zbožňuju medvídky a teď ho stále držím v ruce. Budu mu muset uvolnit místo v postely. ^^ Mezi mou zbírkou miláčků. ^^
Pak jsem tu ségře a sestřence musela udělat obočí, protože ony prostě, že se bojí. ;D Tak jsem jím ho upravila a musela jsem jim i vyžehlit vlasy že. ;D Normálka.
" alt="oddělovač [Käthe]"]
Co se mi ale nejvíce líbilo na téhle chvíli, byl ten pocit. Měla jsem takový zajímavý pocit, ani nevím proč, ale měla jsem radost i přes všechny moje starosti. Takže jsem si to fakt skvěle užila. ;)
O můj bože ;D teď jsem omylem klikla na obnovení stránky takže se mi tu načetl prázdný nový článek. Ještě že mám nastavené automatické ukládání. Jinak by mě asi víte co. ;D
" alt="oddělovač [Käthe]"]
Fotky přidám buďto později nebo až zítra ráno. Nějaké už mám upravené a zmenšené, takže se dočkáte brzo. ;) Dort už jste viděli na FB. ;)
Tak dobrou dneska, nebo dlouhé ponocování? ;)

Bill KauliŦz ♥ because i love you


[ 28.08.2010 ]

28. srpna 2010 v 12:10 | Käthe |  Diary
" class="center"]
Našla jsem si novej způsob psaní článků. ;D A líbí se mi graficky. ;)
Dneska slavím ty narozeniny tak kdo jste říkaly, že příjdete tak ve  3 u mě. ;D Mamka chce pak nějaké fotky vyvolat, takže zase budu tisknout. ;DD
" alt="oddělovač [Käthe]"]
Před chvilku přivezli dort, je upe krásnej ;D a nejvíc vtipný je ten nápis tam "Konečně 18" ;D Jsou fakt paka. ;D Je bílej z marcipánu a celej posetej barevnýma kytičkama. ;D Krásnej ^^ ♥
" alt="oddělovač [Käthe]"]
Teď půjdem asi se sestřenkou k babičce do práce a pak slavit. ;DD Tak zatím dneska. ^^
Käthe ♥[ 27.08.2010 ] 2*

27. srpna 2010 v 17:14 | Käthe |  Diary
" class="center"]
" alt="Bill [Käthe]"]
Dneska je venku tak nějak větrno. ;D Pořád fouká a je zataženo. Ale ne já musím mít otevřené okno do kořán a vůbec mi nevadí že mi je zima. Miluju vítr.
" alt="oddělovač [Käthe]"]
Dneska vůbec nevím co budu dělat, ale vidím to tak, že budu doma a dívat se na nějaké filmy nebo něco vymyslím. Kolem sedmé by měla přijít sestřenka, takže bude zase o zábavu postaráno. Ty její žvásty někdy, to je fakt něco.
" alt="oddělovač [Käthe]"]
Taky už pomalu začínám vymýšlet nějaké to téma do videa. Když tak můžete poradit.
^^

Käthe ♥New Photos 5.6

27. srpna 2010 v 11:51 | Käthe
" class="center"]
Nějaké nové fotky co jsem fotila včera. ;D
Jen tak ze zajímavosti jsem si chtěla udělat
vlasy tak jsem se pak musela i vyfotit ne? ;D
" alt="oddělovač [Käthe]"]

[ 27.08.2010 ]

27. srpna 2010 v 0:58 | Käthe |  Diary
" class="center"]
" class="left"]
Dneska jsem byla ráno se ségrou ve městě, zase jsme šly na fotky do DM ;D typické stává se z toho závislost. ;D Docela vtipné. ;D A pak jsem šla s Mamkou vybrat prstýnek k 18. narozeninám. Jenže ten co jsem chtěla už tam neměly že. Tak jsem si ho objednala, ale zajdu se tam podívat ještě "dneska", ;D protože si nejsem jistá jestli to byl on. Jeden jsem tam totiž viděla a připadá mi, že to akorát přestěhovali. Ten prstýnek, takže tam možná je ale já jsem řekla že to on není. ;D No a když se mi bude líbit tak si ho koupím. ;D Vyfotím vám ho sem pak. ;) Pak jsme se šly podívat ještě po oblečení a našla jsem si krásnou mikinku. ^^ Tak jsem si jí hned koupila. ;D mamce se taky moc líbí. ;D Nakonec k večeru dorazila sestřenka tak tu teď spí a já už půjdu asi taky. Ráno budu muset uklízet aby bylo čisto na oslavu. ;D prej čisto, zní to divně. ;D to je fuk. ;) Jdu spát. čauvec ^^
" alt="oddělovač [Käthe]"]
Käthe ♥
K.

Graphic 1.2

26. srpna 2010 v 11:59 | Käthe
" class="center"]
Nějaká slečna se mě ptala, jestli na blogu mám všechny
fotky s Billem. Tak mě napadlo je sem dát. Schválně jsem to
seřadila od nejstarší po nejnovější. ;) Tak se můžete podívat.
Je toho trošku víc.
" alt="oddělovač [Käthe]"]